1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رأی 0.00 (0 آرا)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آماده شدن برای زایمان و تولد  بچه : هنگامی که شما به سه ماهه سوم، رسیدید شما باید به پزشک خود و یا ماما در مورد زایمان . آموزش گزینه های را برای تسکین درد.صحبت کنیدبارگذاری تصویر. لطفا صبر کنید ...

قبل از اینکه شما در رسیدن به چند هفته گذشته از بارداری، شما و شریک زندگی تان باید به بیمارستان یا مرکز تولد مراجعه کنید. اطمینان حاصل کنید که شما می دانید که چگونه برای به دست آوردن وجود دارد

نشانه های  زایمان  بسیاری از زنان، به خصوص با نوزاد اول خود را، فکر می کنم آنها در زایمان  احساس خجالت می کنند

اگر شما فکر می کنم کار زایمان  را آغاز کرده است، شما باید با پزشک یا مامای خود تماس بگیرید. آنها می توانند تصمیم بگیرند که آیا وقت آن است که برای رفتن به بیمارستان و یا  شما باید در دفترشان دیده  شوید. نشانه هایی از کار را یاد بگیرید، بنابراین شما می دانید که زمان آن رسیده است.

با دکتر خود تماس بگیرید اگر شما تجربه هر یک از موارد زیر است:

 • انقباضات  که در فواصل منظم و به طور فزاینده ای کوتاه تر می آیند. انقباضات همچنین باید قوی تر در طول زمان تبدیل شده است.
 • شما از درد کمر که برطرف نمی شود. شما همچنین ممکن است قبل از قاعدگی و کرامپی احساس راحتی کنید.
 • معافیت های آب خود را (می تواند بزرگ روان یا یک قطره مستمر).
 • شما باید خونین (قهوه ای یا قرمز رنگی) ترشح مخاطی است. این است که احتمالا پلاگین مخاطی است که دهانه رحم را مسدود می کند.از دست دادن پلاگین مخاطی معمولا به معنی دهانه رحم گشاد کردن (باز کردن) و تبدیل شدن به نازکتر و نرمتر (effacing). کار می تواند شروع به سمت راست دور و یا ممکن است هنوز چند روز.

انتخاب جایی که برای ارائه  بسیاری از زنان را به دقت نوع از محیط زیست که در آن به ارائه نوزاد خود را انتخاب کنید. شما نیاز به بیمه درمانی خود تماس گرفته و به پیدا کردن چه گزینه های در دسترس هستند. همه شرکت ها خواهد شد مراقبت ارائه شده در مرکز تولد و پوشش کمتر به تولد خانه برنامه ریزی شده را پوشش میدهد. به طور کلی، زنان می توانید انتخاب کنید که در یک بیمارستان مرکز تولد، و یا در منزل. امروزه، بسیاری از بیمارستان ها و مراکز تولد کلاسهای تولد، مانند دوره های لاماز، و حمایت از تغذیه با شیر مادر است.

بیمارستان  زنان مبتلا به مشکلات سلامتی، عوارض حاملگی و یا کسانی که در معرض خطر مشکلات در حین زایمان و تولد در بیمارستان به من بدهید.بیمارستان پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی و پزشکان بسیار آموزش دیده برای زنان باردار و نوزادان آنها. در یک بیمارستان، پزشکان می توانند از سزارین اگر شما یا کودک شما در معرض خطر در هنگام زایمان انجام دهد. زنان می توانند epidurals و یا گزینه های تسکین درد بسیاری از دیگر دریافت کنید.

فقط برخی از پزشکان و ماماها از پذیرش امتیازات در هر بیمارستان است. بنابراین قبل از اینکه شما انتخاب می کنید به پزشک یا مامای خود در مورد بیمارستان های وابسته به خود را یاد بگیرند. در هنگام انتخاب یک بیمارستان که شما ممکن است در نظر:

 • آن را به خانه خود را ببندید؟
 • یک متخصص بیهوشی در بیمارستان 24 ساعت در روز است؟
 • آیا احساس کار و اتاق زایمان را دوست دارید؟
 • آیا اتاق خصوصی در دسترس است؟
 • چگونه بسیاری از مردم حمایت می تواند شما را دعوت به اتاق با شما؟
 • آیا نوزادان بخش مراقبت های ویژه نوزادان (NICU) در مورد مشکلات جدی با کودک؟
 • می تواند بچه را در اتاق با شما باقی بماند؟
 • آیا آن را بر روی سایت مرکز تولد؟

بیشتر و بیشتر به بیمارستان ها اضافه کردن مراکز در محل تولد است. در این بیمارستان ها، شما می توانید انتخاب کنید که کودک خود را در راحت، محیط صمیمی از مرکز تولد ارائه. اگر چیزی را اشتباه می رود، شما و کودک شما را امنیتی افزوده در حال حاضر در بیمارستان است.

مراکز تولد - زن سالم که در کم خطر برای مشکلات دوران بارداری، زایمان، ممکن است انتخاب کنید که در یک تولد یا تولد مرکز ارائه. مراکز تولد به زنان "راحت واسوده" محیط زیست که در آن به کار و وضع حمل است. آنها سعی می کنند که کار و تحویل ویژه، گرم، خانواده متمرکز بر فرایند است. معمولا گواهی پرستار، ماما، متخصص زنان و زایمان نیست، ارائه نوزادان در مراکز تولد.

مراکز تولد هیچ "معمول" روشهای پزشکی نمی کنند. بنابراین، شما به طور خودکار نمی تواند تا IV قلاب. به همین ترتیب، شما یک مانیتور جنین الکترونیکی در اطراف شکم خود را در کل زمان را ندارد. در عوض، ماما یا پرستار را بررسی خواهد کرد در نوزاد خود را از زمان به زمان با یک دستگاه دستی است. هنگامی که نوزاد متولد شده است، در تمام معاینات و مراقبت در اتاق شما اتفاق می افتد. با انجام دور با بسیاری از تجهیزات با تکنولوژی بالا و روش های معمول، کار و تولد باقی می ماند، یک فرآیند طبیعی و شخصی است.

زنان می توانند epidurals در مرکز تولد دریافت نیست اگر چه بعضی از داروها درد ممکن است در دسترس می باشد. اگر سزارین می شود لازم است، زنان باید به بیمارستان برای عمل منتقل شد. اورژانس پایه را می توان در نوزادان با مشکلات انجام می شود در حالی که آنها را به بیمارستان منتقل شده است.

بسیاری از مراکز تولد، دوش یا وان در اتاق خود را برای کار زنان است. آنها همچنین تمایل دارند که همینطور نوه ها از خانه مانند تخت بزرگ و صندلی گهواره ای است. به طور کلی، مراکز تولد اجازه می دهد افراد بیشتری در اتاق زایمان از بیمارستان.

مراکز تولد می توانند در داخل بیمارستان ها، وابسته به یک بیمارستان و یا به طور کامل مستقل، امکانات مجزا است. اگر شما علاقه مند در ارائه در مرکز تولد، مطمئن شوید که آن است که توسط این کمیسیون برای اعتباربخشی مراکز تولد معتبر. مراکز تولد اعتباردهی باید پزشکان در یک بیمارستان در این نزدیکی هست در مورد مشکلات با مادر و یا نوزاد وابسته است.

منزل  زنان باردار سالم با عوامل خطر هیچ عوارض در دوران بارداری، زایمان و یا زایمان می تواند منزل برنامه ریزی شده را در نظر بگیرند. پرستار گواهی برخی از ماماها و پزشکان نوزادان در منزل. اگر شما با توجه به این انتخاب، شما باید به شرکت بیمه خود را در مورد سیاست خود را در homebirths بپرسید. برخی از شرکت بیمه هزینه مراقبت از خانه تولد و دیگران نمی کنند.

Homebirths رایج در بسیاری از کشورها در اروپا هستند. اما در ایالات متحده، homebirths برنامه ریزی شده هنوز یک مسئله بحث برانگیز است. کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان (ACOG) در برابر homebirths. ACOG ایالات متحده است که بیمارستان ها امن ترین مکان برای ارائه یک نوزاد است. در مورد اورژانس، می گوید ACOG، تجهیزات بیمارستان و پزشکان بسیار آموزش دیده می توانند بهترین مراقبت برای یک زن و کودک خود را ارائه می کنند.

اگر شما با توجه به منزل، شما نیاز به وزن جوانب مثبت و منفی است. مزیت اصلی این است که شما قادر خواهد بود به تجربه کار و تحویل در حفظ حریم خصوصی و راحتی از خانه خود را. از آنجا که هیچ روش معمول پزشکی وجود خواهد داشت، شما را کنترل تجربه خود را داشته باشد.

نقطه ضعف اصلی منزل است که در مورد یک مشکل، شما و کودک بیمارستان فوری / مراقبت های پزشکی را ندارد. خواهد داشت و باید صبر کنید تا زمانی که شما به بیمارستان منتقل شده است. علاوه بر این، زنانی که در خانه ارائه هیچ گزینه ای برای تسکین درد است.

برای اطمینان از ایمنی شما و کودک شما، شما باید یک ماما بسیار آموزش دیده و با تجربه همراه با خرابی امن برنامه بازگشت به بالا داشته باشند.شما می توانید سریع، حمل و نقل قابل اعتماد به بیمارستان نیاز دارند. اگر شما زندگی می کنند به دور از یک بیمارستان، منزل ممکن است بهترین انتخاب است. ماما باید با تجربه و دارای مهارت و منابع لازم برای شروع مراقبت های اضطراری را برای شما و کودک شما اگر نیاز داشته باشد.ماما شما همچنین باید به پزشک از 24 ساعت در روز دسترسی داشته باشند.

چه کسی باید کودک شما را نجات می دهد؟  زنان همچنین می توانید چه نوع ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی آنها می خواهم به نوزاد خود را برای ارائه انتخاب کنید. یک متخصص زنان، متخصص زنان (OB) دکتر پزشکی که متخصص در مراقبت از زنان باردار و نوزادان در ارائه است. زنان همچنین دارای آموزش های خاص در عمل، به طوری که آنها قادر به انجام episiotomies و سزارین. زنانی که مشکلات بهداشتی و یا عوارض حاملگی باید زایمان را ببینید.

گواهی پرستار ماما (CNM) و ماما گواهی حرفه ای (CPM) در مراقبت دوران بارداری، زایمان و تحویل تخصص. هر دو می تواند گزینه خوبی برای زنان سالم در معرض خطر کم برای مشکلات در دوران بارداری، زایمان، و یا تحویل. CNM تجربه زایمان در تنظیمات صفحه اصلی و عمل در بیمارستان ها و مراکز تولد نیاز ندارد. CPM است نیاز به تجربه زایمان در تنظیمات صفحه اصلی به دلیل اینکه اکثر تمرین در خانه ها و مراکز تولد. هر دو باید با متخصص زنان در مورد یک مشکل و یا اورژانس آرایش بازگشت به بالا داشته باشند.

برخی از زنان نیز انتخاب می کنید به doula کمک به کار و تحویل. doula یک مربی کار حرفه ای است که به حمایت جسمی و عاطفی به زنان در حین زایمان و تحویل است. ارائه مشاوره در تنفس، آرامش، حرکت و موقعیت. Doulas نیز پشتیبانی مداوم عاطفی و آسایش را به زنان و همسران آنها در طول درد زایمان و تولد. Doulas و ماماها اغلب با هم در طول کار یک زن کار می کنند. لطفا موضوع را با شرکت بیمه سلامت خود را برای پیدا کردن اگر آنها هزینه خواهد داشت از doula را پوشش میدهد. در هنگام انتخاب یک doula، پیدا کردن اگر او توسط Doulas آمریکای شمالی (بانو) یا یک گروه در مقایسه با گواهی شده است.

مدیریت درد  تقریبا همه زنان در مورد چگونگی مقابله با درد زایمان و نگران باشید. زایمان برای هر کس متفاوت است. بنابراین هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که چگونه شما احساس. میزان درد یک زن احساس می کند در هنگام زایمان به این بستگی دارد به اندازه و موقعیت کودک خود، اندازه لگن خود را، احساسات او را، و قدرت انقباضات.

تسکین درد طبیعی  بسیاری از زنان را انتخاب کنید برای ارائه نوزادان خود را بدون استفاده از دارو برای تسکین درد است. برخی از این زنان با استفاده از تکنیک های دیگر برای کمک به آنها کنار بیایید. چیزهایی هستند که زن را برای کاهش درد عبارتند از:

 • استفاده از تکنیک های تنفس و تمدد اعصاب
 • دوش آب گرم یا حمام
 • دریافت ماساژ
 • مراقبت های حمایتی و یا یک دوست، پرستار، یا doula
 • پیدا کردن موقعیت راحت در حالی که در کار (ایستادن، دولا شدن، نشستن، راه رفتن، و غیره)
 • استفاده از یک توپ کار
 • گوش دادن به موسیقی

ایجاد یک چشم انداز مثبت در زایمان و عامل ترس نیز ممکن است برخی از زنان برای مقابله با درد کمک کند. مهم این است که برای تحقق بخشیدن به که درد زایمان است مانند درد به علت بیماری یا آسیب دیدگی نیست. در عوض، آن است که توسط انقباضات رحم که در حال هل دادن کودک خود را پایین و از کانال تولد ایجاد می شود. به عبارت دیگر، درد زایمان یک هدف است.

سعی کنید موارد زیر به شما کمک کند احساس مثبت در مورد زایمان:

 • نگاهی به یک کلاس زایمان. با پزشک، ماما، بیمارستان و یا تولد مرکز اطلاعات طبقه تماس بگیرید.
 • اطلاعات را از پزشک یا مامای خود را دریافت کنید. سوالات خود را و صحبت در مورد آنها را در بازدیدکننده داشته است خود را به طور منظم.
 • ترس ها و احساسات خود را با دوستان، خانواده و شریک زندگی خود را به اشتراک بگذارید.

Waterbirthing  زنان بیشتر و بیشتر در ایالات متحده با استفاده از آب به راحتی در طول کار و تحویل. در waterbirthing، کار زنان را به یک وان آب است که بین 90 و 100 درجه را دریافت کنید. برخی از زنان از وان به وضع حمل است. دیگر برای تحویل در آب باقی می ماند.

آب کمک می کند تا زنان احساس می کنید از نظر جسمی پشتیبانی می باشد. همچنین آنها را گرم و آرام نگه می دارد. این امر باعث کاهش درد زایمان و برای بسیاری از زنان است. به علاوه، آن است که آسان تر برای کار زنان را به حرکت و پیدا کردن موقعیت راحت در آب است.

Waterbirthing نسبتا جدید در این کشور است. بنابراین تحقیقات بسیار کمی در مورد مزایای آن وجود دارد. با این حال، برخی از زنان می گویند که وضع حمل در آب سریع تر و آسان تر است. به علاوه، زنان ممکن است پارگی کمتر شدت و نیاز episiotomies کمتری در آب.

Waterbirthing مهربانتر برای کودک شما ممکن است بیش از حد. این ممکن است انتقال کودک از رحم مادر به دنیای جدید را تسکین دهد.کودک را به محیط زیست است که شبیه به رحم متولد شد. به علاوه، در آب dulls چراغ، صدا و احساس از جهان جدید است. هنگامی که نوزاد متولد شده است، آن را به سطح آب آورده و پیچیده شده در پتو.

از پزشک یا مامای خود بخواهید اگر شما یک کاندید خوب برای waterbirthing. تولد آب است امن برای زنان و کودکانی که مسائل مربوط به سلامت نیست.بارگذاری تصویر. لطفا صبر کنید ...

تسکین درد پزشکی  در حالی که شما را در کار هستید، پزشک، ماما یا پرستار خود را باید بپرسید که آیا شما نیاز به تسکین درد. این کار او را برای کمک به شما تصمیم می گیرید چه گزینه ای است که بهترین راه حل برای شما است. هستند بسیاری از انواع مختلف از تسکین درد وجود دارد. تمام گزینه های در دسترس هستند در هر بیمارستان و مرکز تولد. علاوه بر تاریخچه بهداشت و درمان، آلرژی ها، و بروز هرگونه مشکل در دوران بارداری خود را به برخی از گزینه های بهتر از دیگران است.

نوع تسکین درد استفاده می شود برای کار و تحویل عبارتند از:  داخل وریدی یا عضلانی ضد درد - دکتر به شما دارو درد را از طریق یک لوله قرار داده شده در یک سیاهرگ (تزریق وریدی) و یا از طریق تزریق دارو به ماهیچه (تزریق عضلانی). این داروها به خون و کمک به کاهش درد. مواد مخدر از جمله مورفین، فنتانیل و نالبوفین معمولا برای این نوع تسکین درد استفاده می شود. این گزینه نمی رهایی از درد است. در عوض آن را معمولا فقط باعث درد قابل تحمل است. پس از گرفتن این نوع تسکین درد، شما هنوز هم می توانید اپیدورال یا نخاعی تسکین درد بعد از دریافت کنید.

برخی از معایب گرفتن مسکن داخل وریدی یا عضلانی عبارتند از:

 • آنها را به شما احساس خواب آلودگی و خواب آلود است.
 • آنها می توانند باعث تهوع و استفراغ شود.
 • آنها باعث می شود که شما احساس می کنید خیلی خارش دار باشد.
 • این داروها به جریان خون نوزاد عبور. بنابراین آنها می توانند نوزاد تنفس، ضربان قلب تاثیر می گذارد و چون او را / او را به خواب آلودگی بعد از تولد است.

  بارگذاری تصویر. لطفا صبر کنید ...

بیهوشی اپیدورال  دکتر تزریق دارو را به قسمت پایین ستون فقرات یا ستون فقرات خود را. پزشکی درد بلوک در بخش هایی از بدن به زیر ضربه است. در طول انقباض، احساس درد سفر از رحم به مغز در امتداد اعصاب ستون فقرات می شود. Epidurals جلوگیری از درد ناشی از انقباضات بیحس کننده این اعصاب.

Epidurals اجازه می دهد بسیاری از زنان برای بیدار و هشیار هستیم با درد بسیار کمی است. بسیاری از زنان که به epidurals هر گونه درد در هنگام انقباضات و زایمان احساس نمی کنند. داروهای مورد استفاده در epidurals عبارتند از پروكئين مانند داروهایی که جلوگیری از درد در این منطقه همراه با مخدرها مانند فنتانیل است.

برخی از معایب اپیدورال عبارتند از:

 • این می تواند شما را از سرما لرزیدن.
 • این می تواند فشار خون شما را کاهش دهد.
 • این باعث می شود که شما احساس می کنید خیلی خارش دار باشد.
 • این می تواند سردرد ایجاد کند.
 • بسیاری از کل منطقه دردناک را بی حس نیست. بنابراین زنان به احساس درد در ناحیه شکم و پشت است.

بلوک Pudendal  دکتر پزشکی تزریق بیحس کننده به داخل مهبل (واژن) و عصب در این نزدیکی هست به نام عصب pudendal. این عصب حامل احساس به بخش پایین تر از واژن و فرج شما است. این است که تنها در اواخر کار استفاده می شود، معمولا درست قبل از سر نوزاد بیرون می آید. با یک بلوک pudendal، شما باید برخی از تسکین درد، اما بیدار، هوشیار و قادر به فشار به خروج نوزاد باقی می ماند. بچه های این دارو نمی شود و دارای معایب بسیار کمی است.

بی حسی نخاعی  پزشک تزریق دارو را به قسمت پایین ستون فقرات خود را. این دارو numbs بدن زیر که در آن دارو تزریق شد. بی حسی نخاعی می دهد تسکین درد فوری می باشد. بنابراین آنها اغلب برای زنانی که نیاز به سزارین اورژانس استفاده می شود. بی حسی نخاعی با استفاده از داروهای بیحس کننده شبیه به پروكئين همراه با مخدرها مانند فنتانیل است.

برخی از معایب بی حسی نخاعی عبارتند از:

 • این numbs بدن را از قفسه سینه به پایین پا.
 • این باعث می شود که شما احساس تنگی نفس می باشد.
 • این می تواند فشار خون شما را کاهش دهد.
 • این می تواند سردرد ایجاد کند.

سزارین  اکثر زنان باردار سالم بدون عوامل خطرساز برای مشکلات در هنگام کار یا تحویل نوزادان خود را واژینال. با این حال، سرعت از نوزادان متولد شده به روش سزارین (c-بخش) در ایالات متحده آمریکا رو به افزایش است. در سال 2004، 29.1 درصد از نوزادان توسط c-بخش در این کشور متولد شده است. این افزایش بیش از 40 درصد از سال 1996 است.

بسیاری از کارشناسان فکر می کنم که تا نیمی از تمام بخش C غیر ضروری هستند. به این ترتیب، دولت آمریکا در تلاش است برای کاهش این نرخ است. بنابراین مهم است که برای زنان باردار به دریافت حقایق در مورد C-بخش قبل از آنها ارائه. زنان باید C-بخش هستند، چرا که آنها انجام می شود، و جوانب مثبت و منفی از این عمل جراحی است.

بخش C چیست؟  در بخش C، پزشک باعث می شود یک برش در شکم و رحم مادر و کودک حذف. بنابراین، نوزاد را از طریق جراحی به جای بیرون آمدن از مهبل (واژن) تحویل داده شده است. بسیاری از زنان بی حسی نخاعی یا اپیدورال در سزارین است. این اجازه می دهد تا او را به بیدار ماندن بدون احساس درد است. اما گاهی اوقات نیاز به بیهوشی عمومی است. با بیهوشی عمومی زن خواب است در طول عمل است.

C-بخش می توانید زندگی یک کودک یا مادر را نجات دهد. اگر مشکلات بهداشتی قبل یا در حین زایمان می آیند، C-بخش می تواند کودک بسیار به سرعت. C-بخش در نتیجه یک مادر سالم و نوزاد است.

با این حال، سزارین عمل جراحی بزرگ است. و تمام جراحی ها خطرات آن است. این خدمات عبارتند از: عفونت، خونریزی خطرناک است، تزریق خون و لخته شدن خون است. زنانی که C-بخش در بیمارستان برای بیش از زنانی که تولد واژن باقی بماند. به علاوه، بهبودی از این عمل جراحی طول می کشد و اغلب دردناک تر از آن است که پس از تولد واژن است. بنابراین، C بخش تنها باید انجام شود که سلامت و یا مادر از نوزاد در خطر است.

هنگامی که پزشکان توصیه C-بخش؟  پزشکان توصیه c-بخش سلامت نوزاد و مادر در خطر است. با این حال، خطرات ارائه شده توسط c-بخش وجود دارد. مطالعات محدود نشان می دهد که از مزایای داشتن یک C-بخش ممکن است خطرات هنگامی که سنگین تر ها:

 • مادر است، حمل بیش از یک بچه (دوقلو، سه قلو، و غیره.)
 • مادر تا به مشکلات سلامت از جمله عفونت HIV، عفونت هرپس، و بیماری های قلبی
 • مادر دارای فشار خون خطرناکی بالا
 • مادر با شکل لگن خود را تا به مشکلات
 • مشکلات با جفت وجود دارد.
 • مشکلات با بند ناف وجود دارد
 • مشکل با موقعیت نوزاد (به عنوان مثال ارائه بریچ) وجود دارد
 • کودک نشانه هایی از پریشانی (به عنوان مثال آهسته ضربان قلب را نشان می دهد)
 • مادر تا به حال C-بخش

انتخابی C-بخش ها: می تواند زنان را انتخاب کنید؟  تعداد فزاینده ای از زنان درخواست پزشکان خود را برای C-بخش که بدون هیچ دلیل پزشکی وجود دارد. برخی از زنان می خواهند C-بخش به دلیل ترس از درد زایمان است. دیگران مانند به راحتی قادر است تا تصمیم بگیرند که چه وقت و چگونه نوزاد خود را برای ارائه. هنوز هم ترس از خطرات ناشی از زایمان واژینال از جمله پاره کردن و مشکلات جنسی.

اما آن است که سالم و اخلاقی برای پزشکان اجازه می دهد تا زنان را به تصمیم گیری های پزشکی؟ پاسخ نامشخص است. فقط تحقیق بیشتر در مورد هر دو نوع از تحویل پاسخ را ارائه می کنند. در این میان، بسیاری از زنان احساس می کنند آن است که تعهد اخلاقی خود را به صحبت زنان را از انتخابی C-بخش است. دیگران معتقدند که زنان باید قادر باشد که برای انتخاب یک بخش c-اگر آنها را در درک خطرات و منافع است.

کارشناسان اعتقاد C-بخش تنها باید به دلایل پزشکی انجام شده اشاره به خطرات. C-بخش ها می تواند خطرناک برای مادر و نوزاد است. این عمل جراحی بزرگ را افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت، خونریزی و درد در مادر است. C-بخش نیز خطر مشکلات در حاملگی های آینده را افزایش می دهد. زنانی که C-بخش در معرض خطر بالاتری از پارگی رحم. اگر پارگی رحم، عمر مادر و نوزاد در خطر است. نوزادان متولد شده به روش سزارین بیشتر تنفس درست پس از تولد هستند و بسیار به ندرت در طول عمل جراحی قطع شده است.

حامیان انتخابی C-بخش می گویند که این عمل ممکن است ارگانهای لگنی زن محافظت می کند، خطر ابتلا به مشکلات روده و مثانه را کاهش می دهد، و به عنوان امن برای کودک به عنوان زایمان واژینال است. کالج آمریکایی متخصصان زنان (ACOG) به انتخابی C-بخش مخالف است.ایالات ACOG که بخش c-"اگر پزشک معتقد است که (سزارین) زایمان را ترویج سلامت عمومی و رفاه از زن و جنین او را بیش از تولد واژن، او به لحاظ اخلاقی در انجام موجه" شده است.

تولد واژن من سعی می کنم که اگر من تا به حال C-بخش (VBAC)؟  برخی از زنانی که نوزاد قبلی ارسال شده توسط c-بخش تحویل می خواهم کودک بعدی خود را به واژینال. این است که زایمان واژینال پس از سزارین یا VBAC نامیده می شود. زنان به دلایل زیادی را برای عدم تمایل VBAC. بعضی ها می خواهند برای جلوگیری از خطرات و بهبودی طولانی از عمل جراحی است. دیگران می خواهند به تجربه زایمان واژینال است.

مطالعات نشان می دهد که VBACs برای زن و کودک از یک تکرار c-بخش خطرناک تر هستند. خطر جدی VBACs این احتمال وجود دارد که جای زخم سزارین در رحم باز خواهد شد تا در طول کار و تحویل است. این پارگی رحم نامیده می شود. در حالی که بسیار نادر است، پارگی رحم است بسیار خطرناک برای مادر و نوزاد است. کمتر از 1 درصد از VBACs منجر به پارگی رحم. با این حال، پارگی رحم، می تواند منجر به خونریزی تهدید کننده حیات برای مادر و آسیب های مغزی و یا حتی مرگ برای نوزاد است.

این مطالعه بزرگترین و بهترین در VBACs بود در سال 2004 در مجله پزشکی نیوانگلند منتشر شده است. محققان بیش از 30،000 زن که بود c-بخش و باردار دوباره. برخی از این زنان تصمیم به VBAC. دیگران تصمیم گرفت در یک تکرار c-بخش. پزشکان سلامت زنان و کودکان پس از هر دو نوع زایمان مقایسه شده است.

تقریبا سه چهارم (73٪) از زنان VBAC موفق است. 27٪ از زنان که تلاش برای ارائه واژینال به پایان رسید تا با داشتن یکی دیگر از c-بخش.در حالی که نادر، مشکلات زن و کودک بودند، بیشتر رایج در میان VBACs در مقایسه با تکرار c-بخش است. فقط 0.8٪ از زنان به حال پارگی رحم است. زنانی که سعی VBACs انتقال خون و خطر ابتلا به اندومتریوز بیشتر از کسانی که تا به حال تکرار c-بخش است. نوزادان متولد شده توسط VBAC خطر صدمه به مغز بیشتر از کسانی که متولد شده تکرار c-بخش است.

درصد از VBACs انداختن در ایالات متحده به دلایل بسیاری. زنان، پزشکان و بیمارستان ها در مورد مشکلات نادر است، در عین حال ممکن است از VBACs نگران است. تعداد فزاینده ای از پزشکان و بیمارستان ها ممنوعیت VBACs. آنها می ترسند از دعاوی که ممکن است VBACs که به اشتباه به دنبال. در سال 2004 کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان توصیه می شود که از بیمارستان ها یک تیم جراحی "فورا در دسترس است" هر زمان که یک زن است که با داشتن یک VBAC. به عبارت دیگر، ACOG حاکی از آن است که یک جراح، پرستار و متخصص بیهوشی در مورد وضعیت اضطراری C-بخش لازم است ایستاده است. تضمین این تیم شارژ بیش از حد بسیاری از بیمارستان ها گران است.

پزشکان نیز دلسرد کننده و یا صاف امتناع از انجام VBACs. گاهی اوقات به دلیل این است که بیمارستان های وابسته به خود را به آنها را اجازه نمی دهد. در موارد دیگر، پزشکان می توانند برای پوشش بیمه قصور ادعاهای مربوط به VBACs می کنید. و برخی از پزشکان اعتراف آنها ترس از گرفتن شکایت کرد اگر VBAC را اشتباه می رود.

انتخاب سعی کنید VBAC یک تصمیم دشوار برای بسیاری از زنان است. اگر شما در VBAC علاقه مند، با دکتر خود صحبت کنید و بخوانید تا در مورد این موضوع. فقط شما و پزشک شما می تواند تصمیم بگیرد چه چیزی برای شما بهتر است. VBACs و برنامه ریزی c-بخش هر دو دارای منافع و خطرات آنها. بدانید جوانب مثبت و منفی می شود و از مشکلات احتمالی آگاه باشند قبل از اینکه شما تصمیم خود را.

کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان (ACOG) توصیه می کند که پزشکان در نظر VBACS وقتی که:

 • یک زن تا به حال قبلی 1 برنامه ریزی شده c-بخش انجام شده با کم، برش افقی یا برش (برش "بیکینی")
 • یک زن دیگر زخم رحم (گذشته از قبل از c-بخش) و یا مشکلات
 • یک زن شناخته شده ای ندارد مشکلات با لگن خود را
 • یک دکتر در حال حاضر در تمام کار و تحویل و می تواند اضطراری C-بخش انجام در صورت نیاز
 • متخصص بیهوشی و سایر اعضای یک تیم جراحی در مورد وضعیت اضطراری C-بخش لازم است ایستاده

منبع: مرکز اطلاعات بهداشت ملی زنان  وزارت بهداشت، درمان و خدمات انسانی ایالات متحده آمریکا  دفتر سلامت زنان

Mohammad Nourmohammadi
Justice Official Expert,
Environment Protection,
BSc in Biology,
Website: www.oshagh.ir
Tagged Under