1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رأی 0.00 (0 آرا)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انواع بسیاری از سرطان خون وجود دارد و هر یک از آنها با توجه به نوع سلول دقیق تحت تاثیر این بیماری طبقه بندی شده است.

مزمن سرطان خون شکل به آرامی پیشرونده سرطان خون است و تمایل دارد تا شامل انواع سلول های بالغ بیشتر است .

لوسمی حاد است که به سرعت در حال مترقی در صورتی که درمان نشود و سلول های بیشتری نابالغ را شامل است. این توسعه به سرعت از اولین اشکال از سلول ها در سلول های استخوان مغز استخوان نابالغ (انفجار). نیاز به درمان فوری پزشکی است ، اما به طور کلی پاسخ به شیمی درمانی است.

لوسمی حاد یک بیماری نادر است که در کودکان و نوجوانان شایع تر است. با این حال ، میزان بقای آنها بهتر از در افراد مسن است.

نشانه های سرطان خون حاد چه هستند؟

  • ظهور ناگهانی علائم.
  • رنگ غیر طبیعی رنگ پریده ( کم خونی ).
  • خستگی.
  • درد در مفاصل. هنگامی که کودکان تحت تأثیر قرار گیرد ، این است که گاهی اوقات برای دردهای در حال رشد اشتباه است.
  • مکرر از عفونت ها ، مانند گلو درد .
  • لوسمی حاد معمولا از طریق به همراه خون دماغ شدن و کبودی به راحتی و اغلب بدون هر نوع ضربه یا سقوط .

اگر هر یک از علائم فوق را توسعه ، بهتر است به پزشک مشورت. پدر و مادر هستند قابل درک ترس از سرطان خون است ، اما خوشبختانه ، تشخیص اغلب معلوم می شود چیز دیگری را به طور کامل ، به عنوان بسیاری از بیماری های دیگر نشانه های مشابه دارند.

چگونه لوسمی حاد تشخیص داده؟

بسیاری از اشکال سرطان خون تشخیص داده را می توان با آزمایش خون است .معمول ، سلول های سرطان خون حاد (بلاست) در خون در گردش دیده می شود.

تست مغز استخوان نیز انجام می شود برای تشخیص نوع از سلول های درگیر ، به عنوان این می تواند کمک به پزشکان در تصمیم گیری در مورد بهترین انتخاب درمان.

لوسمی حاد است که معمولا به آسانی تشخیص داده است.

چگونه لوسمی حاد درمان؟

اکثر بیماران مبتلا به لوسمی حاد خواهد شد به واحدهای تخصصی برای بررسی و درمان می گویند.

این روزها ، دارو درمانی بسیار موثر است و تعداد روز افزون کودکان و افراد جوان به طور کامل بهبود می یابند .

درمان معمولا با داده شده در شیمی درمانی از طریق وریدهای. در اغلب موارد ، شیمی درمانی است در دوره های بیش از چهار تا شش ماه داده شده است. هر دوره چهار تا پنج روز به طول می انجامد. شیمی درمانی جان تمام سلول های تقسیم سریع و این شامل سلول های طبیعی بدن و همچنین سلولهای سرطانی است.

مغز استخوان طبیعی است نسبت به شیمی درمانی حساس است و شمارش خون ممکن است قطره ، بیمار در معرض خطر عفونت و خونریزی. این بدان معنی است که بیمار در بیمارستان باقی می ماند برای هفته بعد از شیمی درمانی است. با این حال شمارش خون را در طول زمان بهبود می یابند. تزریق خون هستند به احتمال زیاد در طول این دوره آسیب پذیر داده شود.

شیمی درمانی می تواند منجر به ریزش مو ، تهوع ، استفراغ و اسهال شود.پزشکان دارو برای جلوگیری و یا کاهش استفراغ و اسهال به من بدهید. ریزش مو دائمی و مو دوباره رشد می کند پس از سه تا چهار ماه نیست.

گاهی اوقات یک پیوند مغز استخوان نیز توسط پزشک توصیه می شود. این راه از دادن دوزهای بیشتر از درمان است. این یک شکل بسیار تهاجمی درمان است و به همین ترتیب فقط برای بیماران جوان ، متناسب توصیه می شود. سلول های مورد استفاده برای این نوع از درمان ممکن است در بیمار خود را اهدا توسط یک برادر و یا خواهر و یا توسط اهدا کننده نامربوط.

درمان پزشکی می تواند ناخوشایند. Recognising این ، کارکنان بیمارستان تخصصی تربیت می شوند را تا حد کمک و حمایت به بیماران که ممکن است.

/www.netdoctor.co.uk

Tagged Under