1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رأی 0.00 (0 آرا)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نوع سیستم
سیستم پرندگان
Muscular-Skeletal عضلانی اسکلتی - اصلی با. استخوان های آنها پر از سوراخ و بسیار سبک به آنها اجازه می دهد تا پرواز کنند. . اجساد شان نیز کارآمد برای پرواز. آنها طیف گسترده ای از پا ، بسته به جایی که زندگی می کنند و چه بخورند.
Digestion هضم . پرنده می خورد یک معامله بزرگ. . آنها عمدتا به خوردن حشرات و دانه ها ، هر چند بعضی از میوه خوردن و سایر حیوانات. آنها سر را در آب خود را از طریق نوک خود و بازگشت به فرو برد. اشکال در اندازه های مختلف و بسته به نوع رژیم غذایی پرنده. . پرنده تا به دهان ، مری ، معده ، سنگدان ، سنگدان ، روده ، کبد و لوزالمعده.
Nervous عصبی . پرنده ای است نسبتا بزرگ است که چشم آن را به قاضی اجازه می دهد از راه دور به خوبی و حس بسیار خوبی از شنوایی. . زبان خود استفاده می شود به احساس چیزها می شود.آنها صدای زیبا. brain and آنها به مغز و نخاع.
Circulation گردش . پرنده گرم است اصیل ،. پرنده ای است بسیار عالی که قلب پمپ با شور و نشاط اجازه می دهد تا انرژی برای این که به تمام نقاط بدن پرندگان برای پرواز.
Respiration تنفس . پرنده تا به ریه ها به نفس با و همچنین سوراخهای بینی و نای.
Reproduction تولید مثل پرنده بازتولید جنسی هنگامی که پرنده نر اسپرم را در اماکن زنانه به طوری که زن در تخم مرغ بارور شده هستند بدن خود را در. پرنده تخم می گذارد که پوسته محافظ. . گاهی اوقات کمک می کند تا مرد زن گرم تخم مرغ است.
. پرندگان کودک نیاز به مراقبت و در نتیجه ساختن لانه برای پرندگان آنها را به زندگی می کنند و تخم شوید.
Excretion دفع پرنده تا به پوست پوشیده شده با پر و بال. . تولک رفتن خود را از دست آنها پر و یا یک بار در سال. پرهای جدید جایگزین رشد به آنهایی که قدیمی است. پرنده تا به کلیه ها و حالب به دفع زباله های مایع و روده و مقعد برای زباله های جامد.
Symmetry تقارن . پرنده تا به تقارن دو طرفه باشد.
Appearance ظاهر . پرنده در محدوده اندازه آنها از حدود دو اینچ تا هفت فوت است. . پرندگان می تواند بسیاری از رنگ. مرد است که اغلب سرشار از رنگ و یکنواخت و خسته کننده زن است.

برگردان و تنظیم:

مخمد نورمحمدی

Mohammad Nourmohammadi
Justice Official Expert,
Environment Protection,
BSc in Biology,
Mashad, Iran.
Website: www.oshagh.com

Tagged Under