1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رأی 0.00 (0 آرا)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با افزایش از دست دادن گونه پرنده  در سراسر جهان ، حفاظت از پرنده باید  نگرانی های بزرگ برای همه  باشد.

? چرا ما باید در رابطه با حفاظت از پرنده اقدام کنیم پرندگان لذت را به نوع بشرهدیه می دهند . در واقع بیشتر از 63 میلیون آمریکایی به ناظران پرنده مشتاق و این تعداد در حال رشد است. . سعی کنید دنیا را بدون رنگ های روشن پرندگان و ریزه کاری از آهنگ پرنده زیبا تصور کنید. پرندگان نیز دارای ارزش علمی است. . آنها به ما در مورد پرواز ، چشم انداز ، فیزیولوژی و بسیاری دیگر تدریس کرده است. . پرندگان برای ما به عنوان نشانه ای به وضعیت محیط زیست است فراهم می کنندکاهش جمعیت پرنده برابر است با کاهش در سلامت محیط زیست. . آنها همچنین به ما هشدار می دهند از اثرات اقدامات ما به عنوان مثال اثرات منفی از ددت.

. دلیل اصلی برای کاهش تعداد پرنده و ضرورت حفاظت از پرنده تخریب زیستگاه است. . نیاز به زیستگاه پرندگان کافی برای ارائه یک منبع غذایی مداوم و همچنین مکان های تودرتو. . با گسترش مناطق شهری و کشاورزی ، از جمله زیستگاه می شوند در سرعت وحشتناکی نابود شده است. . در تلاش برای جبران تخریب زیستگاه ، انسان را ایجاد کرده است جزایر زیستگاه طبیعی در محیط های شهری ، که بسیاری از آنها انجام نیازهای پرندگان عمل نمی کنند. . یکی دیگر از دلایل برای نگرانی اثر از گونه های غیر بومی است. گربه ها می دوم بزرگترین خطر برای پرنده ها ، باعث تعداد زیادی از انقراض. انسان ساخته شده که برج را به هم برخورد پرندگان (100،000،000 تخمین زده می میرند پرندگان در امریکا هر ساله به علت برخورد مانند).

چه کاری می تواند انجام شود؟ سازمان های غیر انتفاعی بسیاری تشکیل شده اند تا به نفع حفاظت از مجموعه ای پرنده بپردازند . به نفع حفاظت از پرنده ، پرندگان وحشی نیاز است  بررسی شود. . پس از جمع آوری داده ها شده است ، تحقیق می تواند به دلایل کاهش گونه های خاصی انجام می شود. . از پژوهش چنین استراتژی حفاظت از پرنده را می توان ابداع کرد چنین استراتژی هایی شامل یافتن راه هایی برای حفظ زیستگاه در شرایط مناسب که باید توسط پرندگان استفاده شده است.

. شما نیز می توانید با حفاظت از پرنده های آموزش خود را به عنوان مسائل جاری موثر بر پرندگان کمک کنند. . برخی از افراد داوطلب برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی و شرکت در پروژه های برای نظارت بر پرندگان می شوند اگر شما در حفاظت از پرنده ، یا تماس با دولت های محلی خود و یا سازمان غیر انتفاعی علاقه مند به پیدا کردن چگونه شما می توانید با حفاظت از گونه های پرندگان بومی کمک کند. ساخت باغ در نظر شما پسند پرنده توسط کاشت پوشش گیاهی بومی. . شما همچنین می توانید با اجتناب از استفاده از آفت کش کمک ، استفاده از محصولات است که پرندگان صدمه نمی زند

. کمک شما در حفاظت از پرنده ممکن است متفاوت باشد با توجه به منابع شما (زمان ، پول و غیره) ، با این حال ، هر تلاش کوچک سبب خواهد شد سهم مثبتی برای ادامه زندگی بسیاری از گونه های پرندگان داشته باشیم

تهبه و تنظیم

محمد نورمحمدی

بیولوژیست

منبع: BIRDS.COM

Tagged Under