1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رأی 0.00 (0 آرا)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

التهاب پستان چیست؟

عفونت پستان اغلب زنان بین سنین 18 و 50 را مبتلا است و بسیار کمتر از آن استفاده می شود. عفونت پستان می تواند به دو گروه تقسیم شده است : کسانی که در خانم های شیرده اتفاق می افتد و که که به صورت خودبه خود است.

عفونت تغذیه با شیر مادر

این به احتمال زیاد در طول شش هفته اول از تغذیه با شیر مادر اتفاق می افتد اگرچه بعضی از زنان در دوران شیر گرفتن آن را توسعه است. با بهداشت بهتر ، عفونت تغذیه با شیر مادر بسیار کمتر از آن استفاده می شود.

در تمام زمانها مراقب باشید و سعی کنید برای جلوگیری از عفونت پستان با توجه دقیق به بهداشت مهم است. در صورتی که مشکلات کودک شما به شیر ، به دنبال مشاوره یک ماما ، یک مشاور تغذیه با شیر مادر و یا مددکار درمانی است.

علائم عفونت تغذیه با شیر مادر چه هستند؟

اولین علائم عفونت پستان ، درد ، تورم ، قرمزی و حساسیت. ممکن است شما شروع به احساس ناخوشی ، تقریبا به عنوان اگر شما آنفلوانزا با درجه حرارت مطرح شده ، درد عمومی و درد و سردرد.

شما ممکن است آگاه است ، قبل از عفونت ممکن است آشکار ، از نوک پستان ترک خورده و یا استراحت در پوست اطراف آن. شما همچنین ممکن است بدانند که بخشی از پستان engorged چون سینه ها به درستی تخلیه نمی باشد.

اگر شما شک شما در حال توسعه عفونت ، شما باید پزشک خود را به محض اینکه شما می توانید مراجعه کنید. شما تقریبا به طور قطع یک آنتی بیوتیکاست که می تواند با خیال راحت گرفته شده در حالی که شما به نوزاد خود شیر داده خواهد شد.

این مهم است که شما بر روی تغذیه با شیر مادر حمل زیرا تخلیه شیر آلوده می تواند احتمال آبسه تشکیل کاهش می دهد. نوزاد شما نمی خواهد آمد به هیچ آسیبی از میکروب ها در شیر به عنوان آنها به راحتی کشته شوند یک بار از رسیدن به معده نوزاد است.

اگر شما نمی توانید حمل بر تغذیه با شیر مادر به هر دلیلی ، و سپس شما باید شیر خود را بیان کنند.

اگر داشتن آغاز شده آنتی بیوتیک ، عفونت را به شما می کند حل و فصل نیست به سرعت ، پس این احتمال وجود دارد که آبسه توسعه داده است و دکتر خانوادگی تان شما را به بیمارستان فرستاد تا آن را خشک. از آن استفاده می شود لازم به بیهوشی عمومی برای تخلیه آبسه پستان ، اما در حال حاضر آن است که معمولا ممکن است به درمان آن یا با از بین بردن چرک از طریق یک سوزن و یا ساخت یک سوراخ کوچک در سینه و تخلیه آبسه تحت بی حس کننده موضعی است.

عدم تغذیه با شیر مادر ابتلا به عفونت

زنانی که تغذیه با شیر مادر نیست هنوز هم می تواند عفونت ظاهر شوند. شایع ترین محل آن تحت تاثیر منطقه نزدیک به نوک پستان است. بیشتر زنانی که دچار این نوع عفونت در اواخر 20S و 30S اولیه خود هستند و حدود 90 درصد از آنها دود سیگار است.

این که چیزی در دود سیگار خسارت مجرای زیر نوک پستان به نظر می رسد و باعث می شود آن را آلوده شدن به عفونت است. این وضعیت موسوم به ورم پستان periductal و باعث درد و قرمزی در اطراف نوک پستان است و گاهی توده همراه وجود دارد.

آنتی بیوتیک عفونت خلاص شدن از شر است ، اما اگر مجرای زیر نوک سینه آسیب دیده است ، پس این احتمال وجود دارد که عفونت عود. اگر شما دوره های عود عفونت ، و سپس ممکن است شما را به یک عمل مجرای بیمار یا مجراهای به حذف.

عفونت پوست روی پستان

برخی از زنان با سینه های بزرگ که پوست در زیر سینه ها می شود بر روی تعدادی از مواقع آلوده شده است. این به این علت رخ میدهد که این منطقه گرم و عرق می شود و این زمین ایده آل برای پرورش میکروب ها ، از جمله باکتری و قارچ ها فراهم می کند.

هنگامی که آنتی بیوتیک یا ضد قارچ کرم تا به حل و فصل عفونت ، شما نیاز به نیاز به اطمینان حاصل شود که شما سعی می کنید و نگه داشتن این منطقه در زیر سینه خود را به عنوان خشک و تمیز که ممکن است. این معمولا به معنی شستن منطقه دو بار در روز و dabbing آن را با حوله پنبه و یا حتی با استفاده از یک سشوار برای خشک کردن پوست خشک است.

شما باید جلوگیری از استفاده از هر تالک و یا کرم و لباس پنبه به پوست یا با استفاده از پنبه سینه بند یا تی شرت پنبه در داخل سینه بند پوشیده است.

اگر شما اضافه وزن دارند ، شما می توانید شانس ابتلا به قسمت بیشتر عفونت های کاهش از دست دادن وزن . اگر شما دارای سینه های بزرگ ، ممکن است ارزش درخواست پزشک خود را در اگر شما از جراحی بزرگ کردن پستان کاهش بهره مند باشد.

Tagged Under