1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رأی 0.00 (0 آرا)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

 

 

سهره نر
پشت خاکستری ، underparts قرمز و گونه ها ، بال های سیاه و سفید و کلاه ، کفل سفید.
Pyrrhula pyrrhula
مدت زمان : 14-16 سانتی متر (6 ")
بال : 22-29 سانتی متر (09/12 ")
وزن : 27-38 گرم (1-1 ½ اونس) ماده
مانند نر ، اما پشت قهوه ای و صورتی حنایی underparts و گونه.
اصلاح جفت : 190 000
برای تمام طول سال در حال حاضر :
وضعیت : قرمز

 

شرح

سهره سهره وانواع ان آرام ، مرموز ، اما به شدت ساخته شده است که معمولا صرف زمان خود را در میان شاخه ها و زیر رست متراکم جنگل است.

هر دو جنس نر و ماده لایحه تنومند سیاه و سفید ، بال های سیاه و سفید ، پشت گردن ، طوقه و چانه ، و کفل سفید ، coverts زیر دم و بال نوار. دم است کمی مبهم و پاها قهوه ای هستند.


از نزدیک

نوجوان

نر خوش تیپ ، پشت به رنگ آبی خاکستری و روشن گل رز صورتی سینه ، شکم و گونه.

ماده نوجوانان مانند ماده بالغ هستند ، اما کلاه های سیاه و سفید نیست.

در زمستان ، جمعیت ساکن را می توان با Bullfinches "شمال" از شمال اروپا پیوستند. اینها کمی بزرگتر و سنگین تر و بسیار کمتر خجالتی از سهره خود ما ، و مرد به پستان صورتی شدید تر و upperparts خاکستری بسیار کمرنگ است.

صدا

ترانهتماس با زنگ هشدار
Quicktime بهMP3 Quicktime بهMP3

در همراهی با طبیعت آرام خود ، آهنگ سهره سرود آرام است. با این حال ، شما بیشتر احتمال دارد به شنیدن فراخوان خود را ، که به لوله کشی "phew".

تغذیه

Bullfinches معمولا در حشرات ، انواع توت ها ، دانه ها (مثل بارانداز ، گزنه ، خاردار ، زبان گنجشک ، غان ، صداقت) ، و جوانه تغذیه -- میل خود را برای دومی ساخته شده است که دشمنان از برخی از باغبانان و پرورش دهندگان میوه.

هنگامی که آنها از باغ دیدن می فرمائید آنها معمولا دانه از دانه حلق آویز فیدر یا کیک پیه را.

تودرتویی

Bullfinches معمولا در درختچه یا بوته لانه ، مانند blackthorn و زالزالک ، در زمین های جنگلی ، باغ ها و مزارع کشاورزی. لانه ، که شل و ول ، ساختار سست ریخته شده و خزه با صفی از ریشه های ریز و مو است ، توسط زنان ساخته شده است.

سهره زن می گذارد و incubates تخم مرغ که صاف ، رنگ آبی براق و سبک با نشانه گذاری های متمایل به رنگ ارغوانی در انتهای. تخم مرغ ها در حدود 20 میلیمتر تا 15 میلیمتر است. هر دو والدین خود تغذیه جوان پس از آنها از تخم در آمده است.

داده ها اصلاح نژاد
اصلاح شروعتعداد از کلاچ هاتعداد تخم مرغجوجه کشی (روز)پردار (روز)
آوریل مه 1-3 4-7 12-14 12-18

 

حفاظت

برای سال های بسیاری از سهره در فهرست قرمز گونه بود چرا که جمعیت پرورش به حال توسط بیش از نیمی از علت به کاهش در کمیت و کیفیت حاشیه زمین های جنگلی و hedgerows و چرای افزایش توسط گوزن کاهش یافته ، اما تعداد آنها بهبود (و همچنان به انجام این کار ) و به طوری که آنها شده اند به منتقل لیست کهربا .

Tagged Under